O nas

   Szkło znane jest ludzkości od niepamiętnych czasów. Pierwsze ślady użytkowania szkła pochodzą z Mezopotamii, sprzed 3,5 tysiąca lat. Technika wytwarzania szkła użytkowego została ulepszona w XIV wieku we francuskiej Normandii, gdzie rzemieślnicy produkowali pojedyncze szyby okienne, zwane gomółkami metodą wydmuchiwania. Przełomem w produkcji było w 1952 roku wynalezienie metody float. Jest to prawie idealnie płaskie, pozbawione zniekształceń i wad szkło płaskie, które to wykorzystuje Nasza firma…

INVESTGLASS to polska firma, powstała w Toruniu, której założyciele chcą pokazać jak wspaniałym materiałem jest szkło. Firma  zajmuje się dostarczaniem gotowych elementów szklanych klientom z segmentu firm konstrukcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych. Współpracuje z developerami, z którymi wspólnie stara się znaleźć optymalne rozwiązania do konkretnych  celów. Pracując na co dzień z działami zaopatrzenia i przygotowania produkcji firm budowlanych, pomagamy w sposób istotny  ułatwić wykonanie każdej realizacji Klientów. 

INVESTGLASS obsługuje duże inwestycje, bezpośrednio na budowach we współpracy z architektami i generalnymi wykonawcami. Ściśle współpracuje również z dekoratorami i architektami wnętrz, obsługując w większości inwestorów indywidualnych czy też instytucjonalnych.

INVESTGLASS posiada biuro handlowe, zatrudniając w nim handlowców oraz konstruktorów. Wysoce wyspecjalizowani Pracownicy firmy dołożą wszelkich starań aby sprostać Państwa oczekiwaniom  zarówno do strony handlowej, jak i technologicznej. Na bieżąco współpracujemy z najlepszymi architektami, tak aby efekt końcowy zadowolił każdego wymagającego inwestora.

 Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a jego oczekiwania stają się naszym celem..  Jesteśmy po to aby pomagać i rozwiązywać nawet najtrudniejsze zagadnienia.

Zapraszamy do współpracy…