Projektowanie

Firma nasza zatrudnia doświadczonych konstruktorów, współpracuje też z biurem architektonicznym. Pozwala nam to na szczególne zrozumienie potrzeb Klienta. W rozmowie przedwstępnej klient może poradzić się nas, co w danej przestrzeni, którą zaplanował do adaptacji będzie najlepiej pasowało, które elementy mogą zostać uwypuklone, a które lepiej pozostawić w swej surowej prostocie.  Przy zamówieniach z firm budowlanych, służymy swoim doświadczeniem  oraz wiedzą naszych partnerów handlowych, dostawców i wytwórców szkła . Współpracując z najlepszymi, korzystamy z nowinek technicznych, które na bieżąco wprowadzamy do oferty. Pomagamy też działom zaopatrzenia, w ich trudnej roli, już na etapie podstawowego zapytania, tak aby w końcowym efekcie uzyskać najbardziej zbliżone , wymagane parametry. Zadzwoń, wyślij zgłoszenie lub zadzwoń, umówimy się na indywidualne spotkanie w biurze lub w siedzibie Twojej firmy .

Sprzedaż

Firma nasza zajmuje się sprzedażą szkła, w oparciu o zamówienia Klientów. Zarówno indywidualne jak i hurtowe zamówienia traktowane są przez nas w sposób profesjonalny i terminowy. Szkło, które jest zamawiane ,obrabiane jest w najlepszych zakładach w Polsce. Dostarczany towar posiada wszelkie certyfikaty oraz aprobaty .  Skala sprzedaży, obrót, pozwala na zaproponowanie Klientowi dobrych cen na zamówiony towar. Sprawdź swoje oczekiwania cenowe…

Montaż

W określonych przypadkach firma nasza świadczy tez usługę montażu zamówionych elementów. Doświadczone ekipy montażowe potrafią skonstruować prawie każdą płaszczyznę. Korzystamy tylko z dobrych marek okuć, gwarantując stabilne i funkcjonalne przeszklenia. W szczególnych wypadkach , na specjalne zamówienie, dodatkowo wykonujemy też inne funkcje pomocnicze tj. dodatkowe rysunki techniczne, specyficzne obliczenia czy sprowadzamy niespotykane powszechnie okucia. O ile będzie to zawarte w umowie, świadczymy dowóz na miejsce zamówionych elementów szklanych.

Zestawy do samodzielnego montażu

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również konstrukcje przygotowane do samodzielnego montażu. Każde zlecenie jest przygotowywane indywidualnie, uwzględniając wytyczne Klienta. Efektem naszych działań jest konstrukcja dopasowana do oczekiwań, kompleksowo przygotowana, zawierająca wszystkie niezbędne akcesoria do montażu.

Jak to działa? 

KROK 1: Wysyłają nam Państwo wymiary (na przykład balustrady czy kabiny) wraz ze zdjęciem miejsca realizacji.

Dalsze kroki to już rola InvestGlass

KROK 2: Opracowujemy projekt na podstawie otrzymanego zdjęcia i wymiarów.

KROK 3: Wysyłamy Państwu projekt do akceptacji. 

KROK 4: Kompletujemy materiały, dobieramy akcesoria- realizujemy zlecenie.

KROK 5: Otrzymują Państwo od nas konstrukcję gotową do montażu wraz z dokumentacją handlowo-użytkową.